Hydraulická ruka

SvobyTrans – Autodoprava:  Jeřábnické práce – hydraulickou rukou.

Hydraulická ruka

Autodoprava s hydraulickou rukou. Jezdíme celou ČR i Evropu.

Hydraulická ruka se využívá nejen pro manipulaci přepravovaného materiálu, ale také jako náhrada menšího jeřábu – tedy k manipulaci s různými břemeny. Nosnost hydraulické ruky je až 6t.

S hydraulickou rukou je možné pracovat pomocí dálkového ovládání – radia. Díky tomu je práce s rukou přesnější a bezpečnější. Obsluha si navíc může sama zajistit přivázání a odvázání břemene.
HR je vhodná na manipulaci s nákladem ve špatně přístupných místech.

Ideální je pro zvedání břemene do velkých výšek, např. usazení krovů, stavebního materiálu, ale i do výkopu jako jsou pažení, trubky, jímky, retenční nádrže, apod. S hydraulickou rukou se nejčastěji setkáte na automobilech dodavatelů stavebního materiálu – přeprava ze stavebnin.

Nejčastěji prováděné práce
  • Uplatnění nachází hydraulická ruka nejen v terénu, ale i v halách a menších prostorech a to především proto, že hlava ramene je výrazně menší oproti hlavě jeřábu.
  • Přesun a přeprava mobilních buněk
  • Oprava rozvodných sítí
  • Montáže konstrukcí a strojních linek v halách
  • Manipulace se sloupy
  • Přesun panelů
  • Přesun stavebního materiálu
  • Usazování soch aj.
Přeprava a práce hydraulickou rukou

Přepravíme vám stavební materiál na paletách, strojní zařízení, stavební buňky, panely i stavební techniku v podobě minibagrů a smykových nakladačů.

Ideální je pro zvedání břemene do velkých výšek, např. usazení krovů, stavebního materiálu.

Hydraulickou ruku lze využít nejen pro naložení a složení nákladu, ale také přímo k jeřábování. Výhodou oproti klasickým jeřábům je, že hlava ramene je výrazně menší. Díky tomu je možné pracovat ve stísněných prostorech.

Auto s hydraulickou rukou nabízíme pro Břeclavsko a okolí – Břeclav, Valtice, Hodonín, Lanžhot, Mikulov, Hustopeče, Velké Pavlovice, Kyjov, Veselí nad Moravou, Velké Bílovice, Podivín, Dubňany, Vracov, Bzenec, Strážnice. Po domluvě za vámi přijedeme kamkoliv – využijte naše profesní  zkušenosti a kontaktujte nás.

Máte zájem o

naše služby?

Kontaktujte nás ve firmě SvobyTrans s poptávkou služeb.

Výběr služeb

Zvolte si z naší nabídky dalších služeb.

Přímé kontakty

Pro rychlejší poptávku služeb nás můžete kontaktovat i dalšími způsoby.

Telefon

+420 530 331 183

Mobil

+420 775 212 753

Email

info@svobytrans.cz

Adresa

Nádražní 1282/31, 691 51, Lanžhot