Odtahové  a přepravní služby  SvobyTrans 

   

Nejčastěji zajišťujeme přepravu

Odtahujeme osobní i užitková vozidla po celé ČR a ze zahraničí. Cenu odtahu řešíme i individuálně po domluvě se zákazníkem.

V případě nehody nebo poruchy odtáhneme Váš osobní automobil nebo dodávku do celkové hmotnosti až 5 t do servisu, k Vám domů nebo na Vámi určené místo.

Přeprava až dvou osobních automobilů po ČR a EU. Převoz nových, ojetých, havarovaných nebo nepojízdných automobilů třeba z dovolené, nebo při nákupu vozidla v zahraničí.


Přeprava strojů a zařízení

 

přepravu veškerých strojů,zařízení, vysokozdvižných vozíků, montážních plošin, dopravní, zemědělské a jiné techniky do hmotnosti nákladu 15,5 tuny. Sortiment přepravy postupně navyšujeme, abychom uspokojily naše zákazníky.

Přeprava zemědělských strojů.
Přeprava stavebních strojů a strojů na zemní práce.
Přeprava obráběcích strojů a strojního zařízení.
Přeprava ostatních strojů všech typů.
                 Ekologická likvidace ZDARMA včetně odtahu ZDARMA   

Využijte naší služby ekologická likvidace. Zajistíme ekologickou likvidaci Vašeho autovraku ZDARMA včetně odtahu ZDARMA. Převezmeme Vaše vozidlo – autovrak k ekologické likvidaci a následně jej ekologicky zlikvidujeme ZDARMA. Protokol o ekologické likvidaci vám vystavíme ihned při převzetí vozu.Ekologická likvidace automobilů je poslední možností pro auta, kde se již nejenom nevyplatí oprava, ale není již ani zájem o náhradní díly z konkrétního automobilu. Jedná se o vozy starší a nebo nezajímavé na náhradní díly. V případě ekologické likvidace automobilů vám můžeme nabídnout odtah zdarma přímo z místa, kde automobil stojí, garanci vystavení protokolu o provedené ekologické likvidaci automobilu nutného k odhlášení na dopravním inspektorátu a odměnu 0 až 500 Kč, jejíž výše závisí na aktuálních výkupních cen železa a konkrétním automobilu. Vy nikam nemusíte a máte vše vyřízené rovnou — stačí jenom zavolat nebo napsat na poptávkový formulář

Objednávky přijímáme telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím webového poptávkového formuláře.