SvobyTrans - autodoprava
Jeřábnické práce - hydraulickou rukou


Autodoprava s hydraulickou rukou. Jezdíme celou ČR i Evropu. 
Hydraulická ruka se využívá nejen pro manipulaci přepravovaného materiálu, ale také jako náhrada menšího jeřábu – tedy k manipulaci s různými břemeny. Nosnost hydraulické ruky je 6 t.
S hydraulickou rukou je možné pracovat pomocí dálkového ovládání – radia. Díky tomu je práce s rukou přesnější a bezpečnější. Obsluha si navíc může sama zajistit přivázání a odvázání břemene-
  HR je vhodná na manipulaci s nákladem ve špatně přístupných místech. Ideální je pro zvedání břemene do velkých výšek, např. usazení krovů, stavebního materiálu, ale i do výkopu jako jsou pažení, trubky, jímky, retenční nádrže, apod. S  hydraulickou rukou se nejčastěji setkáte na automobilech dodavatelů stavebního materiálu - přeprava ze stavebnin.   

Nejčastěji prováděné práce

Uplatnění nachází hydraulická ruka nejen v terénu, ale i v halách a menších prostorech a to především proto, že hlava ramene je výrazně menší oproti hlavě jeřábu.
Přesun a přeprava mobilních buněk
Oprava rozvodných sítí
Montáže konstrukcí a strojních linek v halách
Manipulace se sloupy
Přesun panelů
Přesun stavebního materiálu
Usazování soch aj.

Přeprava a práce hydraulickou rukou

Přepravíme vám stavební materiál na paletách, strojní zařízení, stavební buňky, panely i stavební techniku v podobě minibagrů a smykových nakladačů.

                                 Ideální je pro zvedání břemene do velkých výšek, např. usazení krovů, stavebního materiálu.

Hydraulickou ruku lze využít nejen pro naložení a složení nákladu, ale také přímo k jeřábování. Výhodou oproti klasickým jeřábům je, že hlava ramene je výrazně menší. Díky tomu je možné pracovat ve stísněných prostorech.Objednávky přijímáme telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím webového poptávkového formuláře.